دفتر عقد و ازدواج ونک

مراسم عقد خود را شیک برگزار کنید| مراسم عقد شیک و لاکچری

مراسم عقد شیک و لاکچری

بسیاری از زوج‌های جوان امروزی، در صدد برگزاری مراسم عقد شیک و لاکچری هستند تا علاوه بر اینکه این شب را به شکلی خاص سپری می‌کنند، بتوانند تا سال‌ها از آن با افتخار یاد کنند. با اینکه در جامعه‌ای هستیم که سطح اقتصادی و رفاهی خانواده‌ها متغیر و در حال نوسان است، اما کسانی هم هستند که قادرند بودجه‌ی کامل برای برگزاری یک مراسم عقد مجلل را فراهم کنند. همگی مخصوصاً زوج‌های جوان بر این واقف هستند که این شب بخصوص در زندگی هرکس یک بار اتفاق می‌افتد. چه بهتر که این شب به یاد ماندنی باشد و هرکس می‌بایست به فراخور حال خود، آرزوهایش را برای این شب و روز به یاد ماندنی برآورده کند.

دفتر تشریفات عقد لوکس

اینکه بخواهید یک دفتر تشریفات عقد در این شهر پیدا کنید یا یک دفتر ازدواج لوکس رزرو کنید و یا به دنبال جستجوی دفتر برای یک مراسم عقد شیک و  لاکچری باشید، کار سختی نیست. این تنها بستگی به بودجه انتخابی و موقعیت مکانی شما در تهران دارد. گزینه‌های زیادی برای برگزاری مراسم خود به مجلل‌ترین شکل ممکن وجود دارد. دفتر ازدواج غرب تهران، دفتر ازدواج شرق تهران، دفتر ازدواج شمال تهران و حتی دفتر ازدواج مرکز تهران تنها مشت نمونه‌ای از خروار، دفاتر عقد شیک تهران هستند. شما می‌توانید با کمی تحقیق، شیک‌ترین دفتر ازدواج را در همین نواحی پیدا کنید.

سفره‌آرایی

حالا مرحله تزئینات سفره عقد مراسم است. در این مراسم مهم‌ترین چیزی که جلوه بصری پیدا می‌کند، سفره عقد است. این را در نظر داشته باشید که دفتر ازدواج دارای سفره عقد گوناگون باشد تا دست شما برای انتخاب باز باشد. سعی کنید سفره عقدی متنوع انتخاب کنید. این تنوع می‌تواند در ظروف و رنگ‌های به کار برده شده در سفره باشد. برخی از ظروف آنتیک استفاده می‌کنند، برخی سفال و برخی نقره و … پیشنهاد ما به شما انتخاب یک سفره عقد سنتی است که اکثراً هم جزو گرانترین سفره‌های عقد هستند.

اگر  امروزی و مدرن می‌پسندید، استفاده از ظروف کریستال توصیه می‌شود. آیینه و شمعدان را نیز با نظر دوستان خود انتخاب کنید. مهم‌ترین قسمت سفره عقد آینه و شمعدان است. هم‌فکری دوست و آشنایان نزدیک، گرمی خاصی به زیبایی سفره‌تان می‌بخشد. گل‌آرایی هم نقش مهمی در تحت تأثیر قرار دادن حاضرین دارد. هرچه این گل‌آرایی بیشتر و زیباتر باشد، سفره عقدتان مجلل‌تر است. در نهایت این نکته را فراموش نکنید که یک سفره عقد شیک نه باید آن‌قدر شلوغ باشد که زیبایی‌هایش گم شود و نه آن‌قدر خالی که شکوه آن دیده نشود.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

جشن عروسی

دفتر عقد با زیباترین سفره‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *