دفتر ازدواج ونک

مراسم عقد و عروسی ایده‌آل | یک هدیه از طرف دفتر ازدواج ملاصدرا

اگر هیچ‌گونه محدودیتی نداشتید، مراسم عقد و عروسی ایده‌آلتان را کجا و چطور برگزار می‌کردید؟ دختر‌خانم‌ها تا به سن ازدواج برسند، بارها خودشان را در لباس عروس تصور می‌کنند. بعضی از آن‌ها با دوستانشان به مزون‌های لباس عروس سر می‌زنند و با شیطنت، لباس عروس پرو می‌کنند. پدر و مادرها هم از لحظه‌ی تولد فرزندشان، شب عروسی‌اش را انتظار می‌کشند. همه دوست دارند مراسم عقد و  عروسی ایده‌آلی داشته باشند.

در دنیا چه خبر است؟

در مطالب قبل، در موردمراسم عقد و عروسی ایده‌آل خانواده‌های مسیحی صحبت کردیم. آن‌ها دوست دارند مراسمشان را در واتیکان برگزار کنند. آن مطلب زمینه‌ای شد تا جستاری بزنیم در دنیا و سایر مقصدهای عروس و دامادی را کشف کنیم. امروز کیوتو را انتخاب کرده‌ایم.

کیوتو: پایتخت باستانی ژاپن

زوج‌های زیادی سالانه برای برگزاری مراسم عقد و عروسی ایده‌آل خود از کشور محل سکونت خود به کیوتو می‌روند. کیوتو نماد فرهنگی و سنتی ژاپن است. از سال ۲۰۱۵ ژاپن امکان ثبت ازدواج را نیز برای این زوج‌ها فراهم کرده است. از زمانی که سیستم ثبت ازدواج فراهم شده، ۷۰ زوج ازدواجشان را در ژاپن ثبت کرده‌اند. این زوج‌ها عموماً از چین، آلمان و هنگ‌کنگ به ژاپن سفر کرده‌اند. فصل ازدواجشان هم بهار و پاییز بوده است. معبد کامیگامو در فهرست میراث جهانی یونسکو جای دارد. این معبد از سال ۲۰۰۹ میزبانی عروس و دامادهای خارجی زیادی را به عهده داشته است.

بعضی از زوج‌ها هم ژاپن را به عنوان مقصد ماه عسل خود انتخاب می‌کنند. اگر مراسم عقد و ازدواجی هم در این معبد برگزار می‌کنند، یک مراسم ازدواج کوچک و خصوصی است. خیلی از این زوج‌ها سفرهای قبلی به کیوتو داشته‌اند. به همین خاطر کیوتو را برای ازدواج انتخاب کرده‌اند. عده‌ای از عروس و دامادها نیز کودکی خود را در کیوتو گذرانده‌ و سپس مهاجرت کرده‌اند. اغلب مهاجرین ژاپنی برای ازدواج خود به نماد فرهنگی خود مراجعه می‌کنند. این معبد سالانه ۱۰ الی ۲۰ درخواست برگزاری و ثبت مراسم ازدواج خارجی دارد. این معبد طبق تجربه‌ی این زوج‌ها از سطح معنویت بسیار عجیبی برخوردار است.

مراسم عقد و عروسی ایده‌آل شما چگونه است؟

دفتر ازدواج ملاصدرا برای زوجی که در خصوص مراسم عقد و عروسی ایده‌آل خود بنویسد، هدیه‌ای به فراخور مطلب و شرایط تأهلشان در نظر دارد. این مسابقه، درست مثل مسابقات انشای مدارس است. به این معنی که شما باید بتوانید حس واقعی، تجربیات و  عواطف خود را از طریق مطلب خود به ما منتقل کنید. لازم نیست نگران باشید. خودتان باشید. هرچه که دوست دارید در مراسم عقد و ازدواجتان اتفاق بیفتد را با ما به اشتراک بگذارید. نگران قضاوت و نظر دیگران هم نباشید. کامنت شما را فقط ما می‌بینیم. هدف از برگزاری این مسابقه هم چیزی به جز آشناتر شدن با سلیقه‌ها و علایق عروس و دامادهایمان نیست. به این ترتیب می‌توانیم روز به روز شرایط بهتری برای میزبانی از شما و مهمان‌هایتان در دفتر ازدواج ملاصدرا داشته باشیم.

توجه داشته باشید که این یک فرصت استثنائی است و همیشه اتفاق نمی‌افتد. پس پاسختان را پایین همین مطلب برای ما کامنت کنید.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

 

رسوم عقد و ازدواج تهران قدیم

تمام نکات برای انتخاب دفتر عقد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *