دفتر عقد آئین مهر و وفا

نکاتی برای انتخاب مکان مراسم عقد شیک و خاص

یک شب ایده‌آل

مراسم عقد و عروسی از آن دست خاطراتی است که تا سال‌های سال در خاطر زوج و همراهان آن­ها خواهد ماند. برگزاری این مراسم به نحو مطلوب امری است که طرفین کاملاً به آن واقف هستند. لازم نیست چنان به این مسئله پر و بال دهند تا از این شب برای خود یک شب استرس­‌زا بسازند. بهتر است با تآنی خاطر و از روی برنامه‌ریزی مناسب و زمان‌بندی درست، تمام مراحل برگزاری یک شب ایده­‌آل را برای مراسم عقد و عروسی خود چه در سالن­‌ها و تالارهای عروسی، چه در منزل عروس و داماد و چه در محضر ازدواج و یا دفتر عقد، انجام دهند.

پیش‌نیازهای یک شب ایده‌آل

در مورد خریدهای قبل از عروسی مثل خرید حلقه، انتخاب آینه و شمعدان،کت و شلوار داماد و لباس عروس در روزهای منتهی به مراسم عقد خود، هزاران راهنمای خوب برایتان پیدا می‌شود. هرگز از این بابت که شاید انتخاب­‌های درستی نکنید و یا شاید از این دوران ذوق­‌زدگی شما سوء­استفاده کنند، نگران نباشید. در مورد تعداد افرادی که قرار است در روز مراسم عقد شما را همراهی کنند نیز بگذارید بزرگترهای دو خانواده تصمیم بگیرند. ممکن است خوشحالی بیش از حد شما موجب شود روز عقد تبدیل به بازار شام شود. آزمایش‌های پیش از مراسم عقد را فراموش نکنید تا از هرگونه اتفاق ناگوار در آینده جلوگیری کنید.

مکان عقد خود را سنجیده مشخص کنید

روز مراسم عقد خود را مصادف با یک روز خاص تعیین کنید. برای هر قسمت از عقد و عروسی خود حداقل و حداکثر بودجه را در نظر بگیرید تا کمتر یا بیشتر از آن حد هزینه نکنید. بنا را بر این می‌گذاریم که مراسم عقد خود را می‌خواهید در یک محضر ازدواج رسمی در پایتخت برگذار کنید. با این حال شما گزینه‌­های زیادی برای انتخاب دارید. سعی کنید به عنوان مثال اگر شما ساکن تهران هستید، دفتر ازدواج­‌ غرب تهران، دفتر ازدواج شرق تهران و دفتر ازدواج­‌ شمال تهران را بررسی کنید. دفتر ازدواج شیک در تهران برای برگزاری این چنین مراسمی کم نیست.

می‌توانید با هزینه­‌ای که برای دفتر ازدواج خود در نظر گرفته­‌اید مناسب‌­ترین انتخاب را داشته باشید. انتخاب تشریفات عقد در دفاتر عقد را فراموش نکنید. هستند محضرها و دفاتر عقدی که با توجه به بودجه انتخابی شما تدارک کامل و مناسبی را برایتان انجام میدهند . بسته به محل سکونت شما انتخاب یک محضر ازدواج شیک حالا چه محضر ازدواج در غرب تهران، چه محضر ازدواج در شرق تهران و چه محضر ازدواج در شمال تهران برای این روز به یاد ماندنی وجود دارد که دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

مطالب مرتبط:

مراسم عقد خود را شیک برگزار کنید

دفتر عقد با زیباترین سفره‌ها

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *