سفره عقد دفتر عقد و ازدواج

نکات مربوط به انتخاب دفتر عقد یا سپردن کار به کاردان!

عروس و داماد چنان غرق در جزئیات مراسم عقد هستند که گاه رعایت مهم‌ترین نکات را فراموش می‌کنند. بزرگترها می‌توانند در برگزاری مراسم، راهنمایی‌هایی داشته باشند. ولی در نهایت این عروس و داماد هستند که تصمیم نهایی را می‌گیرند. با انتخاب یک دفتر عقد شیک می‌توانید کارهای تشریفات را به کاردان بسپارید!

مخارج مراسم عقد در دفتر عقد

بی‌حساب و کتاب خرج نکنید. برای تشریفات عقد مخارج هنگفتی هزینه می‌شود. با کمی برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح می‌توان امور مالی را دقیق و حساب‌شده کنترل کرد. بسیاری از زوجین بدون برنامه‌ریزی مالی زندگی را شروع می‌کنند. آن‌ها تا سال‌ها با بدهی مواجه هستند. عروس و داماد می‌توانند با هم‎فکری  بهترین امکانات را برای جشن عقد فراهم کنند. از چند دفتر عقد دیدن کنید. مکانی را که با شرایط خود مناسب می‌بینید، انتخاب کنید. از اتاق عقد و محل پذیرایی مهمان‌ها دیدن کنید.  سفره عقد و چیدمان آن را از قبل هماهنگ کنید.

پذیرایی از مهمان‌ها در دفتر عقد

مهمان‌ها عناصر مهمی در مراسم عقد هستند که باید به بهترین نحو پذیرایی شوند. از دفتر عقد خود در مورد امکانات و محل پذیرایی از مهمان‌ها سوال کنید. بهتر است پذیرایی از مهمان‌ها را به نزدیکان نسپارید. این کار بهتر است به تیم حرفه‌ای سپرده شود. چنانچه پذیرایی بر عهده‌ی یک تیم حرفه‌ای باشد، همه‌ی کارها به بهترین شکل انجام می‌شود.

اقوام و آشنایان درجه‌ی چندم را از لیست مهمان‌های دفتر عقد حذف کنید.  بدین صورت علاوه بر صرفه‌جویی، امکان پذیرایی بهتری را فراهم کنید.

لباس مناسب دفتر عقد

هیچ چیز بدتر از کفش و لباس نامناسب برای مراسم دفتر عقد عذاب‌آور نیست. یک لباس مناسب برای این روز تهیه کنید. اکثر خانم‌ها لباس عروس را برای جشن عروسی نگه می‌دارند. برای محضر عقد از لباس و کفش‌های راحت‌تری استفاده می‌کنند. لباس‌های شیکی در فروشگاه‌ها و مزون‌ها عرضه می‌شوند که مناسب محضر ازدواج هستند.

عکاسی و تصویربرداری در محضر عقد

بدون عکس و تصویربرداری ثبت خاطرات دشوار خواهد شد. از دفتر عقد خود در مورد عکاس و تصویربردار راهنمایی بخواهید. بسیاری از دفاتر عقد دارای امکانات عکاسی و تصویربرداری حرفه‌ای هستند.  آن‌ها می‌توانند نگرانی عروس و داماد را از بابت این موضوع رفع کنند. دقت داشته باشید که حتماً از مهمان‌های نزدیک و اقوام درجه یک عکس یادگاری داشته باشید. فراموش کردن این موضوع می‌تواند موجب دلخوری شود.

مسئول برگزاری مراسم

از بین دوستان صمیمی یک فرد مسئولیت‌پذیر را انتخاب کنید تا در مراسم عقد اوضاع را مدیریت کند. با وجود برنامه‌ریزی‌ها و کارهای مقدماتی که از قبل انجام شده، مشکلی پیش نمی‌آید. ولی بهتر است برای امور پیش‌بینی نشده همیشه آماده بود. به این ترتیب کنترل بیشتری روی کارها دارید و می‌توانید با آرامش از بهترین روز زندگی خود لذت ببرید.

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

پایداری ازدواج

مراحل ثبت ازدواج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *