نکات مهم برای انتخاب محضر عقد و ازدواج – محضر عقد

نکات مهم برای انتخاب محضر عقد و ازدواج

روز عقد برای هر عروس و دامادی در هرجای دنیا از مهمترین روزهای زندگی به حساب می آید، که هر شخصی دوست دارد در محضری لوکس و شیک عقد کند.
در کدام محضر عقد کنیم؟
چقدر هزینه محضر عقد میشود؟
چه وسیله ای در روز عقد نیاز است؟
و…. تمامی این سوالات دغدغه های عروس ها و دامادها است.
محضر عقد و ازدواج مهر و وفا این افتخار را دارد، تا روز عقد شما را به بهترین شکل در محیطی رویایی با بهترین قیمت برای شما و خانواده هایتان به یادماندنی کند.
مژده!!
اگر میخواهید مراسم عقد خود را در منزل، باغ، تالار و… یا هر مکان دیگه ای برگزار کنید، کافی است با محضر عقد مهر و وفا، عاقد و سفره عقد مدنظرتان را هماهنگ کنید، در زمان تعیین شده عاقد و سفره عقد شما آماده است.
حال در این مطلب محضر عقد و ازدواج مهر و وفا سعی دارد نکاتی را به عروس و داماد های عزیزش یادآوری کند تا در این روز زیبا هیچ استرس و دغدغه ای همراه نداشته باشند.

رزرو روز عقد برای مناسبت خاص

اگر میخواهید مراسم عقدتان در محضر عقد و ازدواج مهر و وفا و یا هر محضر دیگری در روز خاصی مثلا اعیاد یا جشن ها برگزار شود، حتما از یک ماه قبل جهت هماهنگی و عقد قرارداد به موسسه مراجعه نمایید وگرنه خیلی سخت است که بتوانید وقت مناسبی پیدا کنید.

تعداد مهمانان مراسم عقد

مسلم است که هرچه تعداد مهمانان کمتر باشد برگزاری مراسم آسان تر است، چراکه ازدحام و شلوغی در مراسم عقدتان نیست و در زمانی که دارید همگی عکس، تبریک و یا کادو خود را با آرامش خواهند داد.
بهتر است که بزرگترهای خانواده ها حضور داشته باشند.
البته فراموش نکنید که محضر عقد و ازدواج مهر و وفا تا سقف ۵۰ نفر در زمان یک ساعت و حتی درصورت درخواست امکان افزایش تعداد مهمانان را نیز دارد.
مسلم است که شما تنها عروس و داماد محضر عقد مهر و وفا و هر محضر عقد دیگری نیستید، بنابراین سر زمان خود نه دیرتر و نه زودتر به آنجا بروید تا تداخل و بی نظمی میام مراسم ها ایجاد نشود.
آینه و شمعدان نیاز است؟
سفره محضر عقد و ازدواج مهر و وفا کامل است، اما خب بعضی از عروس و داماد ها رسم دارند و یا علاقه دارند اولین تصویر دو نفره شدنشان را در آینه خانه خود ببینند.
پس اگر از این دسته از این افراد هستید محضر عقد مهر و وفا این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است و میتوانید آینه و شمعدان، قرآن، چادر سفید، قند بالای سر و… را با خود بیاورید و به سفره عقد اضافه کنید.
جواب آزمایش قبل از عقد را کی به محضر تحویل بدم؟
در تمامی این موارد محضر عقد مهر و وفا درکنار شما است و نیازی به عجله و دلهره نیست.
شما ۴۸ ساعت قبل از مراسم عقد، برای تکمیل تمامی مدارک از جمله جواب آزمایش قبل از عقد به محضر مراجعه کرده و تمامی مدارک را تکمیل میکنید.
تنها موضوعی که میماند شاهد های عقد و مدارک آنها است، بهتر است که قبل از مراسم شاهد های خود را انتخاب کنید که در آن هنگام دلخوری برای طرفین پیش نیاید و مدارک مورد نیاز که شامل کارت ملی شاهد است، همراه داشته باشند.
* شاهد عقد میتواند مرد و یا زن باشد.
هزینه مراسم عقد چقدر میشود؟
تمامی محضر های عقد از طرف سازمان ثبت، برای ثبت عقد و ازدواج هزینه ای مشخص و ثابت دریافت میکنند.
اما هزینه های محضر عقد، براساس خدماتی که به شما و مهمانانتان ارائه میدهند فرق دارد.
امکانات و خدماتی مانند پذیرایی، نوع سفره، گنجایش محضر عقد برای تعداد مهمانان، عکاسی و فیلم ورداری، زمان، عقد آریایی و…. که میتواند روی هزینه مراسم عقد در آن محضر تاثیر گذار باشد.
خوشبختانه محضر عقد مهر و وفا با ارائه پکیج های مختلف با انواع قیمت به شما عزیزان امکان برگزاری مراسم برای تمامی افراد در هر سطح جامعه را فراهم کرده است.

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *