دفتر شیک عقد و ازدواج ملاصدرا

چگونه همسر بهتری باشیم؟ |راهکارهای ساده برای همسر بهتری بودن

مشخص است که نمی‌توانید از عشق انتظار داشته باشید که از خودش مراقبت کند. شما باید زمان و تلاشتان را وقف درک و قدردانی از همسرتان کنید. هرکسی که ازدواج کرده باشد می‌داند که کار چندان ساده‌ای هم نیست. اما با به کار بستن چند دستورالعمل ساده می‌شود همسر بهتری بود.

#۱ هرچقدر که می‌توانید مهربان‌تر باشید.

نسبت کنش‌های مثبت به منفی در زوج‌های خوشبخت، پنج به یک است. برقرای تعاملات مثبت کار چندان سختی نیست. لبخند زدن و سر تکان دادن به نشانه‌ی توجه به صحبت‌های همسرتان می‌تواند به شما در همسر بهتری بودن کمک کند.

#۲ همسرتان را ببینید!

همه مدام در حال تلاشند تا شریک زندگی‌شان به آن‌ها توجه کند. زوج‌هایی که حداقل هفت سال اول زندگی مشترکشان را خوشحال هستند، به همسران خود توجه می‌کنند. آن‌ها ۸۶% مواقع به همسر خود فکر می‌کنند یا با او صحبت می‌کنند. این درصد در افرادی که ازدواجشان منجر به طلاق شده، ۳۳% است. به جای تلویزیون تماشا کردن، بهتر نیست حرف‌های همسرتان که از قضا روز خوبی نداشته را بشنوید؟ در هر تعامل، ما این فرصت را داریم که یا به همسرمان نزدیک‌تر شویم و یا از او دورتر شویم. اگر مدام دورتر شویم، اساس ازدواج حتی بدون وجود اختلافات آشکار از بین می‌رود.

#۳ بدی‌ها را نادیده بگیرید و خوبی‌ها را ستایش کنید.

تحقیقات نشان داده که همسرانی که تمرکزشان روی دیدن بدی‌هاست، نمی‌توانند نقاط قوت همسر خود را ببینند. زوج‌های خوشبخت همیشه بدی‌ها را نادیده می‌گیرند و خوبی‌های یکدیگر را ستایش می‌کنند. اگر همسرتان یک روز خوش‌خلق نیست، قرار نیست تا ابد همانطور بماند. لازم نیست با او مقابله کنید. وقی کار خوبی انجام می‌دهد، حتماً به او توجه کنید و بگویید که قدردانش هستید. مطمئن باشید از رعایت همین نکته، معجزه می‌بینید.

ممکن است همسرتان وقتی به خانه می‌رسد، لباس‌هایش را در گوشه و کنار بیندازد. ممکن است هیچ‌وقت در شستن ظرف‌ها به شما کمک نکند. ممکن است در مواقع بی‌خوابی، بداخلاق باشد. اما می‌تواند شوهر خوبی باشد. ممکن است راستگو باشد، احساساتش را با شما در میان بگذارد، با شما مهربان باشد و جوری رفتار کند که شما بدانید دوستتان دارد.

 

 

برای اطلاع از آدرس شعبات و لوکیشن دفتر ازدواج مهر و وفا شما میتوانید عدد ۵ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۲۹۰ ارسال فرمایید 

 

آدرس‌ شعبات دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

  • مرزداران ، خ ۳۵ متری لاله ، بوستان پنجم شرقی ، پ ۳۶ واحد ۵
  • مرزدارادن ، خ شهید ابراهیمی خ الوند ۱۳ خ شبنم ، تالار الماس مهر و وفا

 

 

شماره‌های تماس دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا

  • ۰۲۱-۸۸۰۶۰۸۰۰
  • ۰۲۱-۲۲۱۴۸۸۰۱
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۸۰۰
  • ۰۲۱۴۴۳۸۶۷۰۰
  • ۰۹۱۲۰۱۴۶۵۷۰
  • ۰۹۰۲۸۸۶۰۸۰۰

وبسایت‌های دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا:

 

www.daftar-ezdevaj.com

www.daftaraghd.com

مطالب مرتبط:

محضر عقد و ازدواج با قیمت مناسب

شروط ضمن عقد

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *